+48 22 127 01 36
HomeOBÓZ JUNIOROBÓZ JUNIOR

OBÓZ JUNIOR

OBÓZ NARCIARSKO SNOWBOARDOWY – JUNIOR

Tatry 2019

WAŻNE INFORMACJE! UWAGA! NOWE MIEJSCE ZBIÓRKI: ANIN !!!

WYJAZD: 2 luty 2019 / sobota, GODZINA ZBIÓRKI: 7:30

PARKING PRZY KOŚCIELE MB  w Aninie, ul. Rzeźbiarska 46, WJAZD PRZEZ BRAMĘ OBOK KLUBU SPORTOWEGO UNIQ FIGHT CLUB OD UL. VI POPRZECZNEJ 23.

 

POWRÓT: 9 luty 2019 / sobota, PLANOWANA GODZINA PRZYJAZDU: ok 18.00 – 18.30

MIEJSCE: ANIN, parking kościoła, WJAZD PRZEZ BRAMĘ OBOK KLUBU SPORTOWEGO UNIQ FIGHT CLUB

PRZY UL. VI POPRZECZNEJ 23.

 

TEMAT: JAK BYĆ DOBRYM LIDEREM I PRZYWÓDCĄ?

WIEK: od 12 lat do 16 lat

TERMIN: 2-9 luty 2019 (8 dni)

CENA:  1680zł/os.

 

 

  • W celu zgłoszenia konieczne jest przysłanie wypełnionego i podpisanego formularza umowa-zgłoszenie oraz wpłata zaliczki. Formularze są dostępne na naszej stronie w zakładce „dokumenty”. Przewidziane są zniżki dla rodzeństwa, zniżki dla stałych klientów oraz zniżki dla uczestników wycieczek szkolnych w wys. 50zł/os. Zniżki nie łączą się ze sobą

OPIS

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży o różnym poziomie zaawansowania. Zapraszamy na wyjątkowe białe szaleństwo do malowniczej miejscowości Murzasichle u podnóża Tatr. Jest to idealny kierunek na odpoczynek w górach ze względu na unikalne walory krajobrazowe oraz bliskość wyciągów narciarskich zarówno po stronie Polskiej jak i Słowackiej. Czekają na Nas: wyciągi narciarskie, baseny termalne, lodowisko i wiele innych atrakcji.

ZAKWATEROWANIE

Halina

Nocujemy w Ośrodku Wczasowym „ HALINA” w Majerczykówce, sąsiadującej z Murzasichlem i Poroninem. Z okien rozpościera się panorama Tatr polskich i słowackich. Do dyspozycji mamy komfortowe pokoje od 2-6 osobowe z łazienkami i TV, cztery sale świetlicowe, w tym taneczną i gier, w której znajdują się bilard, cymbergaj, ping-pong i piłkarzyki oraz szałas z grillem z smaczną domową kuchnią. http://www.halina.info/galeria/osrodek-wypoczynkowy-halina.html

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt) kolacja lub obiadokolacja. Obóz kończy się śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymają także suchy prowiant na drogę powrotną. Oczywiście niejadków mamy zawsze na oku i dbamy o to, by byli najedzeni.

GDZIE JEŹDZIMY

Będziemy jeździć na najlepszych stokach na Podhalu: Kotelnicy, Jurgowie SKI i Koziniec SKI Czarna Góra. Dzięki karnetom Tatry-Ski w każdym momencie będziemy mogli sobie zmienić miejsce jazdy w zależności od naszych potrzeb i warunków. Wybór stoków i stacji narciarskich zależeć będzie od decyzji instruktorów i kierownika obozu. Stoki dobierane będą w zależności od umiejętności uczestników i warunków panujących na trasach zjazdowych. 

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

W cenie obozu znajdują się karnety narciarskie. Na podstawie zgłoszenia młodzież zostanie podzielona na szkolenie narciarskie i snowboardowe oraz na poziomy zaawansowania. Codziennie pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów będziemy się uczyć i doskonalić swoje umiejętności. Podczas szkolenia wykorzystywać będziemy też kamery, które bardzo pomagają wychwycić błędy i szybko opanować zasady jazdy carvingowej. Dla bardziej zaawansowanych przewidzieliśmy naukę jazdy na muldach i w białym puchu.

SPRZĘT

Dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiednio dobrany pomoże w szybszym robieniu postępów. Z uczestnikami, którzy nie posiadają własnego sprzętu, Instruktorzy wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo – nasi Instruktorzy zadbają o wyregulowanie siły wypięcia wiązań. Każdy uczestnik do 16 roku życia musi używać kasku. Koszt wypożyczenia sprzętu narciarskiego (kasku, nart, deski, butów i kijków) wynosi 25 zł za dobę.

BASENY TERMALNE I WARSZTATY

Wieczorami Po szaleństwach na stokach zrelaksujemy się w największych na Podhalu basenach termalnych – Chochołowskie Termy. 

Wieczorami czekają na Nas: warsztaty plastyczne i kulinarne, debaty, dyskusje, pojedynki i quizy. Spróbujemy poszukać odpowiedzi na pytanie: JAK BYĆ DOBRYM LIDEREM I PRZYWÓDCĄ?

W PROGRAMIE ZAPEWNIAMY

– szkolenie narciarsko-snowboardowe pod opieką instruktorów

– wykłady na temat sprzętu, bezpieczeństwa na stoku i w górach

– transport

– wycieczka do Zakopanego

– pobyt na największych basenach termalnych na Podhalu – Chochołowskie Termy

– lodowisko

PO POWROCIE ZE STOKU ORGANIZUJEMY

– karaoke, czyli prawdziwa bitwa na głosy!

– kultowe planszówki, bilard i wiele innych

– ognisko z pieczeniem kiełbasek

– zajęcia w Sali gier

– zajęcia taneczne

– projekcje filmów

– dyskoteki

CENA ZAWIERA:

  • zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie
  • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • opłatę za karnety i instruktorów
  • wejście na baseny termalne i lodowisko
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie od NNW
  • transport

*Cena nie zawiera opłaty za wypożyczenie sprzętu narciarsko-snowboardowego i łyżwiarskiego.

Orientacyjny koszt wynajęcia sprzętu narciarsko-snowboardowego: około 25 zł/ za dobę. (płatne na miejscu).

DANE DO PRZELEWU

Kwota zaliczki: 500zł

Odbiorca: Fundacja POKOLENIE PRZYSZŁOŚCI

MBANK 19 1140 2004 0000 3302 7734 8967

Tytuł wpłaty (I rata): zaliczka na obóz narciarsko – snowboardowy JUNIOR, imię i nazwisko dziecka

Tytuł wpłaty (II rata): pozostała kwota na obóz narciarsko – snowboardowy JUNIOR, imię i nazwisko dziecka, termin wpłaty: do 25 stycznia 2019r

 

Zarezerwuj już dziś:

biuro@dudekadventure.pl

tel. 504 179 348, 519 527 171 


[recaptcha size:normal]

(Next Post) »


© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress