+48 22 127 01 36
HomeIntegracja w tropikach + BerlinIntegracja w tropikach + Berlin

Integracja w tropikach + Berlin

Wcale nie musimy jechać na drugi koniec świata, aby przekonać się jak wygląda życie w egzotycznych krajach. Wszystko to możemy znaleźć naprawdę blisko, tuż za niemiecką granicą w monumentalnym centrum rozrywki Wyspa Tropikalna! To nie jest zwykły aquapark: oprócz zjeżdżalni, saun i różnorakich basenów znajdziemy tu prawdziwe egzotyczne rośliny i ptaki, odpoczniemy przy rajskiej lagunie z wodospadem w otoczeniu skał, pospacerujemy po plaży Morza Południowego. Spędzimy tu calutki dzień!

W Berlinie niezależnie od tego czy świeci słońce, czy pada deszcz, czy też na ulicach leży biały puch, zawsze znajdzie się wiele atrakcji. Dzisiejszy Berlin to piękne i atrakcyjne wizualnie miasto, w którym nowoczesna architektura przeplata się z zabytkami z poprzednich wieków, cieszących oko zarówno rdzennych mieszkańców jak i ciekawskich turystów. Przeżyjemy tu historyczną przygodę, zetkniemy się z dziedzictwem światowej kultury a także ze sztuką współczesną. Zobaczymy liczne wystawy i galerie, najpopularniejsze zabytki i miejsca pamięci. Zapraszamy!

Trasa: Poznań – Berlin – Wyspa Tropikalna – Międzyrzecki Rejon Umocniony

Czas: 4 dni

Możliwość realizacji: cały rok

 

PROGRAM RAMOWY

DZIEŃ I

(obiad + kolacja )

7:00 zbiórka, wyjazd spod szkoły

OPCJA ZE SZKOLENIEM:

Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiad

Szkolenie na wybrany temat dla Grona Pedagogicznego: wystąpienia publiczne, prezentacje, komunikacja i sytuacje stresowe, asertywność, budowanie relacji, zarządzanie i przywództwo, liderstwo.

LUB

OPCJA BEZ SZKOLENIA:

Przyjazd do Poznania, zwiedzanie z przewodnikiem

Początki polskiej państwowości i Trakt Królewski

 

Wieczorem Kolacja grillowa (kiełbaska, kaszanka, sałatka, ciepłe napoje)

 

DZIEŃ II

(śniadanie + suchy prowiant + biesiada)

Wyjazd na całodzienną wycieczkę do Berlina, przykładowy program:

Alexanderplatz z wieżą TV – jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów dawnego Berlina, Unter den Linden jedna z najpiękniejszych alei miasta, Reichstag – wejście na kopułę skąd rozpościera się wspaniała panorama Berlina, Brama Brandenburska symbol zjednoczonego Berlina, Statua Zwycięstwa, Muzeum Pergamońskie słynące ze zbiorów starożytnej architektury, Rejs statkiem po Sprewie – zobaczymy wszystkie najważniejsze obiekty Berlina Wschodniego i Zachodniego.

Czas na zakup pamiątek, przekąsek na nowoczesnym placu Podsdamer Platz.

Wieczorem biesiada z potańcówką: ciepłe posiłki, przekąski, sałatki, ciasta, zimna płyta, kawa, herbata

 

DZIEŃ III

(Śniadanie + suchy prowiant + obiadokolacja)

Całodzienna wycieczka na Wyspę Tropikalną – to największa w Europie wyspa tropikalna. Czeka na nas kraina egzotyki, spacer po plaży Morza Południowego, zjeżdżalnie, ekspedycja w Lesie Tropikalnym oraz relaks w strefie saun, restauracje, kawiarnie. Uczestnicy zostaną zaopatrzeni w suchy prowiant. (Istnieje możliwość zamówienia obiadu na Wyspie dla grupy)

Powrót do hotelu, obiadokolacja

 

DZIEŃ IV

(śniadanie + suchy prowiant)

Wykwaterowanie, przejazd do MRU

Międzyrzecki Rejon Umocniony to największa atrakcja Ziemi Lubuskiej, jeden z najciekawszych i największych obiektów architektury militarnej XX w. Europie. Międzyrzecki Rejon Umocniony (Festungsfront Oder-Warthe Bogen) to potężny system poniemieckich fortyfikacji, powstały w latach 30. XX w. na pograniczu niemiecko – polskim. Położony jest w łuku Odry i Warty oraz rozciąga na odcinku ok. 100 km. Najważniejszym elementem fortyfikacji jest system podziemnych tuneli wybudowanych w okolicach Międzyrzecza, o łącznej długości przekraczającej 30 km. Podziemia stanowią element Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie, przy którym zorganizowana jest całoroczna trasa turystyczna.

Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych

 

ZAPEWNIAMY:

  • Zakwaterowanie, wyżywienie
  • Bilety wstępu, realizację programu
  • Biesiadę z potańcówką
  • Opiekę pilota oraz instruktorów, przewodników
  • Szkolenie
  • Transport autokarem klasy turystycznej
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Co zabrać ze sobą:potrzebne będzie wygodne ubranie i buty oraz najlepiej małe plecaki na podręczne rzeczy.

Modyfikacja programu:program wycieczki jest ramowy, kolejność realizacji poszczególnych atrakcji może ulec zmianie. Program można dowolnie zmienić i dopasować do oczekiwań grupy. Możemy przygotować wersję skróconą lub wydłużoną. Masz pomysł na własną wycieczkę? Poinformuj nas, na pewno ją zrealizujemy!

Opiekun grupy:towarzyszy grupie przez cały czas trwania wyjazdu. Jego zadaniem jest opieka nad grupą, koordynacja programu, załatwianie wszystkich spraw organizacyjnych związanych z pobytem.

Szybki i przyjazny sposób załatwiania formalności:przyjeżdżamy do szkoły w celu omówienia szczegółów wyjazdu i skompletowania potrzebnych dokumentów

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

biuro@dudekadventure.pl

Tel. 519 527 171, 504 179 348


[recaptcha size:normal]


© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress