+48 22 127 01 36
HomeNasza kadra

Nasza kadra

Piotr Dudek _ Dudek AdventurePIOTR DUDEK – Właściciel biura Dudek Adventure, nauczyciel Wychowania Fizycznego, instruktor pływania, trener zapasów oraz były zawodnik klubu Legia Warszawa. W swojej codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą stara się pomóc odkryć ich potencjał i talent oraz zmotywować do działania i osiągania celów. Pasjonat wszelkiej aktywności fizycznej. W biurze zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z organizacją i realizacją obozów dla dzieci i młodzieży. Można go spotkać na obozach jako kierownika oraz jako pilota wycieczek. GDudek2MAŁGORZATA DUDEK  – Współzałożycielka i kierownik biura Dudek Adventure, absolwentka Uniwersytetu MC Skłodowskiej kierunek  Ekonomia, wychowawca kolonijny i pilot wycieczek. W biurze zajmuje się tworzeniem programów wycieczek i zielonych szkół, wyszukuje najnowsze atrakcje do ofert, odpowiada za rezerwacje oraz dba o wizerunek zewnętrzny biura.
Wilczyński PiotrPIOTR WILCZYŃSKI – Jego pasją jest rzemiosło artystyczne, ceramika, wykonuje kamienne formy dekoracyjne i biżuterię. Uwielbia żaglowce i szanty, lubi muzykę etniczną, gra na djembe oraz na szofarze. Potrafi skutecznie zarażać swoją pasją zarówno dzieci jak i dorosłych. Jest wychowawcą kolonijnym z dużym doświadczeniem, łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi.

KKowalska2KATARZYNA BORECKA – Instruktor skautingu, bushcraftu i survivalu. Jest założycielką 10 szczepu Royal Rangers w Warszawie. Kocha pracę z dziećmi, wędrówki po górach i leśne biwakowanie z odrobiną szaleństwa. Na co dzień współpracuje z wydawnictwami edukacyjnymi i prowadzi warsztaty plecionkarskie. Świetnie czuje się w roli pilota i animatora.

Michał KłopockiMICHAŁ KŁOPOCKI – Instruktor sportu, gier zespołowych i narciarstwa. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Kocha muzykę, lubi śpiewać, jest nauczycielem gry na gitarze i perkusji, gra w zespole 2Late, a na co dzień trenuje kulturystykę. Ma żonę, 3-letnią córeczkę i 6-letniego synka.

KWojcik2 KRZYSZTOF WÓJCIK – Instruktor lekkoatletyki, piłki ręcznej i pływania. Na co dzień pracuje z dziećmi jako nauczyciel wychowania fizycznego, jest wszechstronny – trenuje triatlon. Lubi się bawić i szaleć z dziećmi. Sumienność i pracowitość to jego domena.
 MAMKaczmarczyk2RTA KACZMARCZYK – z wykształcenia pedagog tańca i tancerka. Wychowawca kolonijny. Od najmłodszych lat związana z tańcem który stał się jej pasją i sposobem na życie. Czerpie przyjemność z aktywności fizycznej w każdej postaci ze sportów zimowych i letnich. Ponadto interesuje się psychologią i dietetyką. Kocha podróże i pracę z dziećmi, które dają jej mnóstwo inspiracji i motywacji do działania. Na co dzień uczy tańca. KWilk2 KATARZYNA WILK – Instruktorka snowboardu i łyżwiarstwa. Zawsze miła i uśmiechnięta,  z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Kocha pracę z dziećmi i wiąże z tym przyszłość.  Ma duże doświadczenie jako wychowawca na koloniach, obozach letnich, rekreacyjno-sportowych i zimowych.
KStrzelczyk2KATARZYNA STRZELCZYK – Instruktorka pływania, fitnessu i snowboardu. Od dziecka sport był częścią jej życia. Kocha wszystkie dzieci, na co dzień pracuje z maluchami.  Uwielbia podróże, wędrówki po górach, sporty zimowe oraz windsurfing. SBorecki2SERGIUSZ BORECKI – Instruktor survivalu i bushcraftu, instruktor turystyki kwalifikowanej, krajoznawca i grotołaz. Pilot wycieczek, przewodnik turystyczny i przewodnik po parkach narodowych, instruktor pierwszej pomocy. Propagator edukacji plenerowej. Założyciel i właściciel Szkoły Bushcraftu QUINOX. Człowiek z ogromną pasją, który zaraża nią wszystko i wszystkich dookoła.
© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress