+48 22 127 01 36
HomeO nas

O nas

DUDEK  ADVENTURE

Aktywny, twórczy i bezpieczny wypoczynek dzieci i dorosłych to nasz główny cel. Radość, uśmiech oraz zadowolenie na twarzach naszych młodszych i starszych podopiecznych sprawia nam ogromną satysfakcję, ponieważ mamy poczucie dobrze wykonanej pracy.

Nasze wycieczki to przede wszystkim dobra zabawa, frajda i wrażenia które na długo pozostaną w pamięci, ale naszym celem jest również promowanie i przekazywanie ponadczasowych wartości takich jak: poszanowanie drugiej osoby, przyjaźń, uprzejmość, odpowiedzialność czy budowanie wzajemnych relacji.

Jako były sportowiec zawodowy, a obecnie nauczyciel wychowania fizycznego wiem jak ważne w dzisiejszych czasach jest dbanie o aktywność fizyczną i ruchową. Dotyczy to osób w każdym wieku. Chcemy odciągnąć naszych podopiecznych od komputerów, smartfonów, tabletów i innych elektronicznych zabawek i zachęcić do aktywności ruchowej poprzez gry i zabawy, programy integracyjne a także rozbudzić zamiłowanie do przyrody i natury poprzez wycieczki i zajęcia w terenie. W większości naszych wyjazdów proponujemy szaleństwa w basenach i Aquaparkach, dyskoteki, wieczorki integracyjne, programy animacyjne.

Piotr Dudek _ Dudek AdventureW programie wycieczek szkolnych dla dzieci oczywiście jest miejsce również na programy edukacyjne w formie lekcji multimedialnych czy zajęć interaktywnych, które dzieciakom podobają się zdecydowanie bardziej niż zajęcia w klasie…

Wiem z własnego doświadczenia jak ogromna odpowiedzialność ciąży na nas Nauczycielach, Pedagogach i Wychowawcach, dlatego dla kadr pedagogicznych przygotowaliśmy cykl szkoleń, które pomogą Nauczycielom lepiej radzić sobie w pracy, w sytuacjach stresowych, być lepszym liderem, mówcą i budować głębsze i trwalsze relacje z uczniami.

Jesteśmy jeszcze dość młodą firmą, co nie znaczy że nie doświadczoną. Od wielu lat pracuję z dziećmi w szkole, jako nauczyciel wychowania fizycznego. W tym czasie zorganizowałem wiele wyjazdów i wycieczek szkolnych, w których pełniłem rolę wychowawcy, opiekuna i kierownika. Jestem byłym zawodnikiem klubu Legia Warszawa oraz wielokrotnym medalistą Polski w zapasach. Zamiłowanie do sportu mam zapisane w genach. Jestem również szczęśliwym mężem oraz ojcem dwóch córek.

Zapraszam na wspólną przygodę!

Piotr Dudek

© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress