+48 22 127 01 36
HomeIntegracja w Tatrach ze słowackim akcentemIntegracja w Tatrach ze słowackim akcentem

Integracja w Tatrach ze słowackim akcentem

Któż nie kocha Tatr? Postrzępione szczyty i pełne uroku doliny, znane kurorty, drewniane zabytki Podhala, murowane zamki to najważniejsze atrakcje tego zakątka Polski. TATRY– nasze polskie góry, najwyższe, najpiękniejsze, magiczne, wyjątkowe… długo by tak można wymieniać. Mają w sobie coś, czego na próżno szukać w innych górach, to wyjątkowa wyspa górska w skali Europy. Poznawanie tego fantastycznego miejsca bywa bardzo wciągające, łatwo może zamienić się w pasję. Tutaj będziemy mogli podziwiać prawdziwie alpejskie krajobrazy, bogaty świat fauny i flory, szczyty, przełęcze, doliny i stawy.

Oprócz zapierających dech w piersiach tatrzańskich krajobrazów czeka na Was mnóstwo dodatkowych atrakcji: Spływ Dunajcem, wycieczka na Słowację i oczywiście biesiada przy suto zastawionym stole z kapelą góralską! Serdecznie zapraszamy!

 

Trasa: Tatry – Pieniny – Słowacja

Czas: 4 dni

Możliwość realizacji: cały rok

 

PROGRAM RAMOWY

DZIEŃ I

(obiad + ognisko w lesie z przystawkami i grzanym winem )

7:00 zbiórka

Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu, obiad, czas wolny

Przejażdżka wozami na Toporową Cyrhlę, ognisko w lesie z pieczeniem kiełbasek, wino grzane, herbata, ogórek kiszony, papryka, musztarda, ketchup, pieczywo

 

DZIEŃ II

(śniadanie + obiad/obiadokolacja + biesiada)

 

OPCJA ZE SZKOLENIEM:

Gorące baseny termalne Białka – to niezwykłe miejsce, które łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz właściwości termalnego wypoczynku. Jest tu: 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36oC, zjeżdżalnie o długości blisko 300m, sauny, jacuzi i szereg innych atrakcji.

Powrót do hotelu, obiad

Szkolenie na wybrany temat dla Grona Pedagogicznego: wystąpienia publiczne, prezentacje, komunikacja i sytuacje stresowe, asertywność, budowanie relacji, zarządzanie i przywództwo, liderstwo.

Wieczorem biesiada z potańcówką z kapelą góralską, przykładowe menu: żurek z jajkiem, karkówka z grilla, ziemniaki opiekane, kapusta zasmażana, ciasto, owoce, zimne napoje, zimna płyta, sałatka, galaretka z kurczaka, śledź w oleju, smalec ze skwarkami, oscypek, korbacze, bundz, strogonow, barszczyk z krokietem, kawa, herbata

 

OPCJA BEZ SZKOLENIA:

Zwiedzanie z przewodnikiem ruin zamku Dunajec w Niedzicy – pięknie położony, górujący na stromej skale nad zalewem

Zwiedzanie Zapory

Spływ Dunajcem – niekwestionowany hit Pienin, jedna z najsłynniejszych atrakcji w Polce a także w Europie. Z przystani flisackiej łodzie zabiorą nas w wyjątkową podróż. Będziemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, jakie oferuje nam Pieniński Park Narodowy – miejsce magiczne , cud natury, który jest pokarmem dla duszy i radością dla oka.

Szczawnica – Plac Dietla i pijalnia wód mineralnych, promenada

Obiadokolacja w hotelu

Wieczorem biesiada z potańcówką z kapelą góralską, przykładowe menu: żurek z jajkiem, karkówka z grilla, ziemniaki opiekane, kapusta zasmażana, ciasto, owoce, zimne napoje, zimna płyta, sałatka, galaretka z kurczaka, śledź w oleju, smalec ze skwarkami, oscypek, korbacze, bundz, strogonow, barszczyk z krokietem, kawa, herbata

 

DZIEŃ III

(Śniadanie + suchy prowiant + obiadokolacja, możliwość zamówienia posiłku na Słowacji dla grupy)

Całodzienna wycieczka na Słowację, przykładowy program:

Lewocza – Słowacja Norymberga, królewskie miasto Mistrza Pawła, miasto obecnie jest architektonicznym zabytkiem kultury z gotyckimi, renesansowymi i barokowymi budowlami, powstało po tatarskich najazdach okolic w połowie XIII w. Siwa Broda – wzgórze trawertynowe z nadal aktywnym wypływem wody, Spiska Kapituła – nazywana Spiskim Watykanem, Zamek Spiski – niesamowity, monumentalny kompleks zamkowy największy w Środkowej Europie, na zamku mieści się ekspozycja Muzeum Spiskiego o historii zamku i broni średniowiecznej. Wszystkie wymienione obiekty są wpisane na listę UNESCO.

Powrót do hotelu, obiadokolacja

 

DZIEŃ V

(śniadanie + suchy prowiant, możliwość zamówienia obiadu dla grupy)

Wykwaterowanie, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, zwiedzanie z przewodnikiem: położony tuż pod Krakowem, jest najmniejszym ze wszystkich polskich parków narodowych, ale kryje niezwykłe bogactwo i mnóstwo atrakcji geologicznych, przyrodniczych i kulturowych. Zachwyca pięknymi formami skalnymi, jaskiniami, starą zabudową oraz zamkami – w Ojcowie oraz Pieskowej Skale. Bajkowość krajobrazu: kaniony o urwistych ścianach, sterczące igły skalne od dawna zachwycają turystów. Najbardziej znanymi mieszkańcami parku są nietoperze – spośród żyjących w Polsce 21 gatunków spotkać tu można aż 17 z nich. W Ojcowskim Parku Narodowym zobaczymy czeka na nas:

Pieskowa Skała (zew. lub wew.); Maczuga Herkulesa, Kościółek na Wodzie; Parking na Złotej Górze, Dolina Sąspowska, oraz inne ciekawe miejsca

Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych

 

ZAPEWNIAMY:

  • Zakwaterowanie, wyżywienie
  • Bilety wstępu, realizację programu
  • Biesiadę z kapelą góralską
  • Przejażdżkę wozami konnymi
  • Opiekę pilota oraz instruktorów, przewodników
  • Szkolenie
  • Transport autokarem klasy turystycznej
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Co zabrać ze sobą:potrzebne będzie wygodne ubranie i buty oraz najlepiej małe plecaki na podręczne rzeczy.

Modyfikacja programu:program wycieczki jest ramowy, kolejność realizacji poszczególnych atrakcji może ulec zmianie. Program można dowolnie zmienić i dopasować do oczekiwań grupy. Możemy przygotować wersję skróconą lub wydłużoną. Masz pomysł na własną wycieczkę? Poinformuj nas, na pewno ją zrealizujemy!

Opiekun grupy:towarzyszy grupie przez cały czas trwania wyjazdu. Jego zadaniem jest opieka nad grupą, koordynacja programu, załatwianie wszystkich spraw organizacyjnych związanych z pobytem.

Szybki i przyjazny sposób załatwiania formalności:przyjeżdżamy do szkoły w celu omówienia szczegółów wyjazdu i skompletowania potrzebnych dokumentów

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

biuro@dudekadventure.pl

Tel. 519 527 171, 504 179 348


[recaptcha size:normal]


© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress