+48 22 127 01 36
HomeIntegracja w Dolinie Rospudy + LitwaIntegracja w Dolinie Rospudy + Litwa

Integracja w Dolinie Rospudy + Litwa


Trasa: okolice Augustowa – Troki – Wilno

Czas: 4 dni

Możliwość realizacji: cały rok

 

PROGRAM RAMOWY

DZIEŃ I

Zbiórka i wyjazd z Warszawy w godzinach popołudniowych, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ II

Śniadanie, wyjazd do Wilna i Troków, suchy prowiant na drogę.

Przykładowy program zwiedzania:

Troki– dawna stolica Litwy, miasteczko położone ok. 30 km od Wilna. Troki są miejscem zamieszkania Karaimów – najmniejszej mniejszości narodowej na Litwie pochodzenia tureckiego. Zwiedzanie gotyckiego zamku na wyspie, dawnej rezydencji księcia Witolda Wielkiego i innych wielkich książąt litewskich.

Wilno – Ostra Brama – sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, Klasztor i Barokowa Cerkiew pod wezwaniem Św. Ducha – miejsce przechowywania relikwii trzech prawosławnych męczenników. Rynek starego miasta, Ratusz, getto żydowskie. Kościółek Sanktuarium Miłosierdzia Bożego – znajduje się tu oryginał obrazu „Jezu ufam Tobie”, Pałac Prezydencki znany z utworów Mickiewicza jako „pałac gubernatora”, tymczasowa siedziba Napoleona, Kutuzowa, Piłsudskiego. Uniwersytet Wileński (założony przez Króla Stefana Batorego, na którym studiowało lub wykładało wielu słynnych Polaków (Śniadeccy, Mickiewicz, Słowacki, Kraszewski, Miłosz. „Zaułek gotycki” – piękny gotycki kościółek, który Napoleon Bonaparte chciał na dłoni przenieść do Paryża, Klasycystyczna Katedra Wiłeńska, Cmentarz na Rossie: m.in. grób Matki i Serca Marszałka J. Piłsudskiego, Kościół Piotra i Pawła zwany „perłą wileńskiego baroku”. Powrót do ośrodka, obiadokolacja

DZIEŃ III

Śniadanie

Wyjazd do aquaparku w Druskiennikach – jest to największy park wodny w Europie Wschodniej. Przez olbrzymie okna na dużym basenie można zobaczyć brzegi Niemna. Podczas pływania słychać szum kaskad wodnych i olbrzymiego wodospadu, na szczycie skał umieszczone są jacuzzi. Znajdziemy tam basen morski, rzekę wirową i kilka zjeżdżalni. Ciemność, efekty dźwiękowe, pioruny, błyskawice i inne różnorodne, niesamowite przygody czekają na Ciebie w aquaparku.

Powrót do ośrodka, obiadokolacja

wieczór integracyjny z biesiadą i potańcówką

 

DZIEŃ IV

Śniadanie

Szkolenie na wybrany temat dla grona pedagogicznego

LUB

Rejs gondolami po Kanale Augustowskim – to jedna z głównych atrakcji Augustowa. Z pokładu łodzi można podziwiać uroki okolicznych jezior, Kanału Augustowskiego, oraz rzeki Rospudy. Rejs statkiem to wspaniała podróż po augustowskich jeziorach oraz ekscytująca przygoda.

Obiad, wykwaterowanie

Powrót do Warszawy w późnych godzinach wieczornych

 

ZAPEWNIAMY:

  • Zakwaterowanie, wyżywienie
  • Bilety wstępu, realizację programu
  • Opiekę pilota oraz instruktorów, przewodników
  • Szkolenie
  • Transport autokarem klasy turystycznej
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Co zabrać ze sobą:potrzebne będzie wygodne ubranie i buty oraz najlepiej małe plecaki na podręczne rzeczy.

Modyfikacja programu:program wycieczki jest ramowy, kolejność realizacji poszczególnych atrakcji może ulec zmianie. Program można dowolnie zmienić i dopasować do oczekiwań grupy. Możemy przygotować wersję skróconą lub wydłużoną. Masz pomysł na własną wycieczkę? Poinformuj nas, na pewno ją zrealizujemy!

Opiekun grupy:towarzyszy grupie przez cały czas trwania wyjazdu. Jego zadaniem jest opieka nad grupą, koordynacja programu, załatwianie wszystkich spraw organizacyjnych związanych z pobytem.

Szybki i przyjazny sposób załatwiania formalności:przyjeżdżamy do szkoły w celu omówienia szczegółów wyjazdu i skompletowania potrzebnych dokumentów

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

biuro@dudekadventure.pl

Tel. 519 527 171, 504 179 348


[recaptcha size:normal]

(Next Post) »


© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress