+48 22 127 01 36
HomeObóz letni 9-19.08.2020

Obóz letni 9-19.08.2020

Ponieważ wielu z Państwa pyta nas o termin obozu letniego 2020, zamieszczamy poniżej kilka najistotniejszych informacji. Szczegółowy program obozu oraz pozostałe informacje dotyczące dokumentów zgłoszeniowych, ceny,  godziny zbiórki itp. zamieścimy wkrótce.

DLA KOGO?

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 8 – 15 lat, samodzielnych, kreatywnych, dociekliwych i chcących przeżyć niezapomnianą wakacyjną przygodę!

 

TERMIN OBOZU: 9 – 19.08.2020 (11 dni) 

 

GDZIE?

Junoszyno to wyjątkowe miejsce na Mierzei Wiślanej, leżące na pradawnym Szlaku Bursztynowym,  do którego przyjeżdżają goście z całego kraju i zza granicy dla pięknych, piaszczystych plaż oraz dobroczynnego mikroklimatu.

To idealne miejsce dla poszukiwaczy bursztynu, które można znaleźć nie tylko na plaży, ale również na leśnej ścieżce. Istnieje również legenda o ukryciu w Junoszynie Bursztynowej Komnaty.

 

Zakwaterowanie – Ośrodek wypoczynkowy SAWA, bardzo ładnie zagospodarowany, mnóstwo zieleni i alejek spacerowych, ogrodzony i bezpieczny. Ośrodek położony na skraju sosnowego lasu w popularnym kurorcie nadmorskim Jantar-Junoszyno w odległości ok. 800 m od morza.

Będziemy mieszkać w komfortowych domkach drewnianych do 6 osób. Każdy domek posiada dwie sypialnie, pokój dzienny, łazienkę (WC, prysznic, umywalka) oraz zadaszony taras z meblami ogrodowymi. Domki są wyposażone w pościel, TV, aneks kuchenny. Do naszej dyspozycji również będzie bogata baza rekreacyjno  – wypoczynkowa:  boiska do piłki siatkowej, piłki nożnej, piłki koszykowej, hokeja na trawie i badmintona, plac zabaw dla dzieci, kawiarnia, sala dyskotekowa, dwa duże namioty do zajęć stacjonarnych. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się również basen kąpielowy, zjeżdżalnie, altany ogrodowe, bezpłatny dostęp do WiFi. Będziemy mieć zapewnioną opiekę medyczną (całodobowy dyżur pielęgniarki), wizytę lekarza 2 x w tygodniu oraz opiekę ratownika

Wyżywienie – 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja + suchy prowiant na drogę powrotną

Adres ośrodka: 82-103 Stegna, ul. Bursztynowa 107, Junoszyno

 

CENA I PROGRAM ZOSTANĄ UMIESZCZONE W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE

© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress