+48 22 127 01 36
HomeIntegracja na solnym szlakuIntegracja na solnym szlaku

Integracja na solnym szlaku

Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku w okolice Krakowa. Malownicze położenie ośrodka oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna gwarantują niezapomniane wrażenia. Wśród atrakcji znajdują się park tematyczny Świat Solnych Skał będący fantazyjną miniaturą kopalni soli w Bochni, Stadnina koni, Mini zoo, park linowy, tor gokartowy, terenowy tor przeszkód do jazdy quadami, boiska sportowe oraz pole do mini – golfa.

Nie ma mowy o nudzie!


Trasa: Kraków, okolice Bochni

Czas: 5 dni

Wiek: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum

Możliwość realizacji: jesień – wiosna

 

PROGRAM RAMOWY

DZIEŃ I

(obiadokolacja, możliwość dokupienia obiadu w Krakowie)

7:00 zbiórka pod szkołą, wyjazd, po drodze postój w Krakowie, zwiedzanie z przewodnikiem, przykładowy program:

Kościół Mariacki i Ołtarz Wita Stwosza, Muzeum pod płytą Rynku Starego Miasta, Sukiennice, Trakt Królewski, ew. Kopiec Kościuszki.

Program zwiedzania miasta można dowolnie zmienić i wybrać te miejsca, które będą najbardziej interesujące dla grupy

Przyjazd i zakwaterowanie w ośrodku

Obiadokolacja w Karczmie Myśliwska,

Dyskoteka prowadzona przez DJ

 

DZIEŃ II

solnagra(śniadanie + obiad + kolacja w Karczmie Myśliwska)

Zajęcia edukacyjne „Wielka Wyprawa Solnym Szlakiem” – to niepowtarzalna podróż solnym szlakiem którym w średniowieczu podążali kupcy transportując sól – zwaną wówczas białym złotem. Poznaj fascynującą historię i przeżyj pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu zaginionych skarbów. Odkryj tajemnice dawnych rzemiosł, znajdź właściwą drogę w labiryncie podziemnych korytarzy, rozwikłaj zagadkę Zbója Szyca, przekonaj się co znaczy współdziałanie i poznaj jego siłę przygotowując dalekomorską wyprawę. Te i wiele innych zadań czeka uczestników tej wyjątkowej lekcji historii. Za zakończenie zwycięska drużyna otrzyma nagrodę, a wszyscy uczestnicy zajęć rodzinną tematyczną grę planszową. Zajęcia prowadzone przez animatorów.

borek1Zajęcia Sportowo – integracyjne „Sportowe potyczki”- zajęcia ruchowe nie muszą być nudne! Proponujemy gry zespołowe które dostarczają wiele frajdy sportowcom i wzbudzają ogromne emocje, zapewniając równocześnie odpowiednią dawkę ruchu małym uczestnikom. Zawodnicy, którzy wezmą udział w Potyczkach Sportowych mają okazję wykazać się koordynacją ruchową, zręcznością, kreatywnością, precyzją i sprawnością logiczną. Oryginalne konkurencje takie jak: wyprawa konstruktorów, Indiana Jones w poszukiwaniu świętego Graala, ucieczka z więzienia, makaronowe igrzyska, czy wyścigi na wesoło – sprawdzają szybkość i spryt zawodników dostarczając im fantastycznej zabawy opartej na zdrowej rywalizacji. Zajęcia prowadzone prze animatorów

 

DZIEŃ III

borek2(śniadanie + obiad + kolacja w Karczmie Myśliwska)

Akademia Jazdy – to zajęcia dla miłośników sportów motorowych – i nie tylko, obejmujące jazdę na quadach po terenowym torze przeszkód oraz zawody na torze gokartowym. Łatwa obsługa pojazdów sprawia, że praktycznie każdy będzie w stanie sprawdzić swoje umiejętności w jeździe po bezdrożach oraz na torze.

ABC kajakarstwa – zajęcia z kajakarstwa prowadzone przez instruktorów

 

DZIEŃ IV

(śniadanie + obiad + kiełbaski z ogniska/grilla)

motyleWycieczka do Muzeum Motyli: lekcja przyrodnicza pod hasłem „Kolory kontynentów na skrzydłach motyli”. To autorski program zwiedzania muzeum poprzez poznawanie rodzin motyli występujących na poszczególnych kontynentach. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby słuchacze w zależności od swojej wiedzy mogli w nich aktywnie uczestniczyć.

Zmagania z grawitacją – Zajęcia z wykorzystaniem technik linowych, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów dostarczą uczestnikom wielu niezwykłych emocji. Zmagania na sztucznej ściance wspinaczkowej oraz szereg dodatkowych aktywności integrujących zespół, takich jak: slackline czy pokonywanie mostów linowych – zapewnią doskonała zabawę utrzymaną w duchu sportowej rywalizacji. Na zakończenie proponujemy zjazd ponad 120 metrową kolejką tyrolską.

Wieczorek integracyjny – ognisko lub grill (w zależności od warunków pogodowych)

 

DZIEŃ V

(Śniadanie + suchy prowiant)

Wykwaterowanie, wyjazd

– możliwość zorganizowania wycieczki do Kopalni Soli w Bochni za dodatkową opłatą

Powrót na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych

 

CENA

Liczba uczestników

24-29

30-35

36-40

41-45

Powyżej 45

Cena / os

895zł

859zł

835zł

809zł

785zł

1 Opiekun na 15 dzieci GRATIS. Możliwość dokupienia obiadu w Krakowie: 20zł/os. Możliwość zorganizowania wycieczki do Bochni za dodatkową opłatą: zwiedzanie – 26zł/os, zajęcia edukacyjne – 40zł/os

 

CENA ZAWIERA:

  • Zakwaterowanie, wyżywienie
  • Bilety wstępu, realizacja programu
  • Bezpłatne miejsca dla opiekunów
  • Opiekę pilota oraz instruktorów i przewodników
  • Transport autokarem klasy turystycznej
  • Ubezpieczenie NNW
  • Podatek VAT

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Co zabrać ze sobą: potrzebne będzie wygodne ubranie i buty oraz małe plecaki na podręczne rzeczy.

Zakwaterowanie: ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, hotele

Modyfikacja programu: program wycieczki jest ramowy, kolejność realizacji poszczególnych atrakcji może ulec zmianie. Program można dowolnie zmienić i dopasować do oczekiwań grupy. Możemy przygotować wersję skróconą lub wydłużoną. Masz pomysł na własną wycieczkę? Poinformuj nas, na pewno ją zrealizujemy!

Opiekun grupy: towarzyszy grupie przez cały czas trwania wyjazdu. Jego zadaniem jest opieka nad grupą, koordynacja programu, załatwianie wszystkich spraw organizacyjnych związanych z pobytem.

Szybki i przyjazny sposób załatwiania formalności: przyjeżdżamy do szkoły w celu omówienia szczegółów wyjazdu i skompletowania potrzebnych dokumentów

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 

REZERWACJA

biuro@dudekadventure.pl

Tel. 519 527 171, 504 179 348

[recaptcha]


© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress