+48 22 127 01 36
HomeKraina Iluzji oraz Cud nad WisłąKraina Iluzji oraz Cud nad Wisłą

Kraina Iluzji oraz Cud nad Wisłą

 

 

Trasa: Trojanów – Kazimierz Dolny

Czas: 2 dni

Wiek: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum

Możliwość realizacji: jesień – wiosna

 

 

KRAINA ILUZJI ORAZ CUD NAD WISŁĄ.  

Latająca Chata, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster – to tylko niektóre spośród wielu atrakcji które czekają na nas w tym niezwykłym i tajemniczym miejscu. Farma iluzji to miejsce gdzie rzeczywistość trochę miesza się trochę ze światem fantazji i iluzji. Tutaj świetnie bawią się i dzieci i dorośli. Zobaczymy dziesiątki eksponatów, rzeźb i instalacji zaprzeczających ludzkim zmysłom. Są też place zabaw, ścieżka zdrowia, boiska sportowe, plaża i farma ze zwierzętami, czyli wszystko czego nam potrzeba aby miło i przyjemnie spędzić tu calutki dzień!

KAZIMIERZ DOLNY – przepiękne miasteczko nazywane „Cudem nad Wisłą”. Pełno tu cudnych kamieniczek o fantazyjnych attykach, chałup z ciemnych bali, są ruiny zamku Kazimierza Wielkiego baszty oraz wiele innych bajecznych widoków. Kazimierz Dolny to miasto artystów, którzy wystawiają swoje prace w licznych galeriach.

Trzeba to wszystko po prostu zobaczyć na własne oczy, a więc nie czekajcie!

 

PROGRAM RAMOWY

DZIEŃ I

(obiadokolacja,  możliwość zamówienia obiadu w restauracji w Kazimierzu Dolnym)

Zbiórka przed szkołą w godzinach porannych, przejazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie z przewodnikiem, przykładowy program:

Lekcja przyrodnicza w Muzeum Przyrodniczym – tutaj w trakcie lekcji przyrodniczej zobaczymy wnętrza XIX spichlerza, poznamy osobliwości przyrody Kazimierza Dolnego, obejrzymy panoramę małopolskiego Przełomu Wisły i dioramę lessowego wąwozu. Przeniesiemy się w pradawne wieki i dotkniemy skamieniałości liczące wiele milionów lat. Zaobserwujemy z bliska życie pszczelej rodziny i poszukamy odpowiedzi na wiele innych istotnych pytań dotyczących Ciebie i otaczającego Cię świata.

Powędrujemy na Górę trzech Krzyży – będzie okazja aby przez chwilę poczuć atmosferę górskiej wyprawy i wspiąć się licznymi kamiennymi schodkami na Górę Trzech Krzyży. Jest to wspaniały punkt widokowy a wspinaczka sprawi nam ogromną frajdę! Stojące tu krzyże ustawili mieszkańcy parafii, którzy przeżyli epidemię cholery pustoszącą miasteczko w czasie wojny północnej na początku XVIII wieku. Ponadto czeka nas: Spacer po Korzeniowym Dole, rejs statkiem po Wiśle, zobaczymy także Kościół Farny, Rynek z kamienicami Przybyłów, Kamienicą Gdańską, Studnię oraz Mały Rynek z Synagogą.

Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, kinoteka

DZIEŃ II

(śniadanie+ obiad)

Całodzienna przygoda na Farmie Iluzji w programie: Latająca Chata Tajemnic w której doświadczymy, co to znaczy różnica między tym co widzimy, a tym co odczuwamy. To prawdopodobnie jedyny na świecie budynek o takiej konstrukcji, który sprawia wrażenie unoszonego z jednej strony przez balony. Niesamowite wrażenia po wejściu do środka! Muzeum Iluzji zbiór bardzo ciekawych eksponatów z dziedziny iluzji i optyki, w tym: lustrzany korytarz, wyjątkowy pokój hollow-face, szklane hologramy i iluzje cieni. Będziecie zaskoczeni! Zabawa przy lewitujących plastikowe piłeczki unoszące się w powietrzu… One naprawdę lewitują! Głowa na talerzu  brzmi troszkę makabrycznie, ale efekt zaskoczenia murowany! Świetne miejsce do robienia zdjęć. Studnia nieskończoności – możecie tu zajrzeć do wnętrza ziemi, tylko uważajcie aby nie wpaść do środka! Efekt jest zdumiewający. Lewitujący kran – czy ten kran jest gdzieś podłączony? Raczej nie… w takim razie jak to się dzieje że leci z niego woda? Wiklinowy labirynt – to zabawa w detektywów. Koniecznie trzeba odwiedzić każdy zakątek labiryntu aby odnaleźć wskazówki konieczne do rozwiązania pewnej zagadki… Przeprawa tratwami – kawałek dżungli w środku lasu i emocjonująca przeprawa na drugi brzeg przez zaklęty staw. Szlak trapera – to emocjonująca przygoda na mokradłach pełnych niespodzianek Tunel zapomnienia – to miejsce w którym już po chwili zapomina się o całym świecie. Czy uda się Wam przejść cało? Magiczny Domek – domek jak domek, tylko dlaczego on się porusza? Przejażdżka na karuzeli łańcuchowej – gwarancja maksymalnych wrażeń dla dużych i małych

Ponadto czekają na Was: Spacer przez Lasek Doświadczeń, Mini Zoo z unikatową zagrodą króliczków, wybiegiem dla mini kózek, posterunkiem kucyka Czarusia oraz krainą żółwi. Poćwiczymy również z brzozowymi ludkami na Zielonej Ścieżce Zdrowia, wybierzemy się na spacer Ścieżką Złudzeń, podumamy przy Niemożliwym Trójkącie, rozegramy partyjkę gigantycznych szachów. Wypróbujemy również Meble Olbrzyma oraz spróbujemy wznieść budowlę z gigantycznych klocków. W programie również nielimitowana zabawa na świeżym powietrzu na polanie piknikowej, w strefie łamigłówek na drewnianym placu zabaw, na boiskach do gier zespołowych oraz na plaży przy Zatoce Piratów, gdzie można m.in. wykopać szkielet dinozaura, pobawić się w Parku Wodnych Zabaw czy też zrobić sobie zdjęcie z Małą Syrenką.

Obiad

Powrót do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.

 

CENA

Liczba uczestników

24-29

30-35

36-40

41-45

Powyżej 45

Cena / os

425zł

395zł

369zł

345zł

319zł

1 Opiekun na 15 dzieci GRATIS. Możliwość zamówienia obiadu w Kazimierzu Dolnym: 20zł/os

 

CENA ZAWIERA:

  • Zakwaterowanie, wyżywienie
  • Bilety wstępu, realizacja programu
  • Bezpłatne miejsca dla opiekunów
  • Opiekę pilota oraz instruktorów i przewodników
  • Transport autokarem klasy turystycznej
  • Ubezpieczenie NNW
  • Podatek VAT

 

INFORMACJE DODATKOWE:

W przypadku grup większych niż 50 osób oraz mniejszych niż 24 osoby, ceny kalkulujemy indywidualnie.

Co zabrać ze sobą: potrzebne będzie wygodne ubranie i buty oraz małe plecaki na podręczne rzeczy.

Zakwaterowanie: ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, hotele.

Modyfikacja programu: program wycieczki jest ramowy, kolejność realizacji poszczególnych atrakcji może ulec zmianie. Program można dowolnie zmienić i dopasować do oczekiwań grupy. Możemy przygotować wersję skróconą lub wydłużoną. Masz pomysł na własną wycieczkę? Poinformuj nas, na pewno ją zrealizujemy!

Opiekun grupy: towarzyszy grupie przez cały czas trwania wyjazdu. Jego zadaniem jest opieka nad grupą, koordynacja programu, załatwianie wszystkich spraw organizacyjnych związanych z pobytem.

Szybki i przyjazny sposób załatwiania formalności: przyjeżdżamy do szkoły w celu omówienia szczegółów wyjazdu i skompletowania potrzebnych dokumentów.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

REZERWACJA

biuro@dudekadventure.pl

Tel. 519 527 171, 504 179 348

[recaptcha]


© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress