+48 22 127 01 36
HomeOBÓZ NARCIARSKO SNOWBOARDOWY KIDS – JUNIOR TATRY 2020OBÓZ NARCIARSKO SNOWBOARDOWY KIDS – JUNIOR TATRY 2020

OBÓZ NARCIARSKO SNOWBOARDOWY KIDS – JUNIOR TATRY 2020

OBÓZ NARCIARSKO SNOWBOARDOWY KIDS I JUNIOR 2020

TATRY 2020

WAŻNE INFORMACJE! 

WYJAZD: 15 luty 2020 / sobota, GODZINA ZBIÓRKI: 7:30

PARKING PRZY KOŚCIELE MB  w Aninie, ul. Rzeźbiarska 46, WJAZD PRZEZ BRAMĘ OBOK KLUBU SPORTOWEGO UNIQ FIGHT CLUB OD UL. VI POPRZECZNEJ 23.

 

POWRÓT: 22 luty 2020 / sobota, PLANOWANA GODZINA PRZYJAZDU: ok 18.00 – 18.30

MIEJSCE: ANIN, parking kościoła, WJAZD PRZEZ BRAMĘ OBOK KLUBU SPORTOWEGO UNIQ FIGHT CLUB

PRZY UL. VI POPRZECZNEJ 23.

 

 

WIEK: od 8 lat do 15 lat

TERMIN: 15-22 luty 2020 (8 dni)

CENA 1760zł/os

ZALICZKA: 500zł/os

 

 

  • W celu zgłoszenia uczestnika prosimy o przysłanie wypełnionego i podpisanego formularza umowa-zgłoszenie oraz wpłatę zaliczki w wys. 500zł/os na wskazane w umowie-zgłoszenie konto bankowe. Formularze w formacie PDF są dostępne na naszej stronie w zakładce „dokumenty” oraz na dole strony.                                                          Odnośnie szczegółów wyjazdu będziemy kontaktować się z Państwem drogą mailową.

OPIS

Obóz przeznaczony jest zarówno dla dzieci młodszych, które nie miały jeszcze kontaktu z nartami lub zaczynają swoją przygodę, jak również dla początkującej młodzieży, mającej już za sobą swój pierwszy kontakt z nartami lub snowboardem. Poprzez szkolenie instruktorskie na stokach i zabawy zarazimy ich miłością nie tylko do nart i snowboardu, ale także do zdrowego stylu życia.

Podczas białego szaleństwa uczestnicy będą mogli zdobyć sprawności mistrza konkurencji. Zajęcia odbywać się będą z podziałem na wiek i umiejętności pod okiem doświadczonej kadry. Czekają na Nas: wyciągi narciarskie, baseny termalne, lodowisko, gry i zabawy, unikalne odznaki i wyróżnienia oraz wiele innych atrakcji.

 

ZAKWATEROWANIE

Halina

Nocujemy w Ośrodku Wczasowym „ HALINA” w Majerczykówce, sąsiadującej z Murzasichlem i Poroninem. Z okien rozpościera się panorama Tatr polskich i słowackich. Do dyspozycji mamy komfortowe pokoje 2-6 osobowe z łazienkami i TV, cztery sale świetlicowe, w tym taneczną i gier, w której znajdują się bilard, cymbergaj, ping-pong i piłkarzyki oraz szałas z grillem z smaczną domową kuchnią.  http://www.halina.info/galeria/osrodek-wypoczynkowy-halina.html

 

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad w czasie którego wydawany jest podwieczorek i kolacja. Obóz kończy się śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymają także suchy prowiant na drogę powrotną. Oczywiście niejadków mamy zawsze na oku i dbamy o to, by byli najedzeni.

GDZIE JEŹDZIMY

Będziemy jeździć na najlepszych stokach na Podhalu: Jurgowie SKI, Koziniec SKI Czarna Góra lub Bania Ski & Fun – Białka Tatrzańska. Wybór stoków i stacji narciarskich zależeć będzie od decyzji instruktorów i kierownika obozu. Stoki dobierane będą w zależności od warunków panujących na trasach zjazdowych, pogody oraz umiejętności uczestników. Korzystając z karnetów Tatry-Ski w każdym momencie będziemy mogli sobie zmienić miejsce jazdy w zależności od naszych potrzeb i warunków.

SPRZĘT

Dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiednio dobrany pomoże w szybszym robieniu postępów. Z uczestnikami, którzy nie posiadają własnego sprzętu Instruktorzy wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo – nasi Instruktorzy zadbają o wyregulowanie siły wypięcia wiązań. Każdy uczestnik do 16 roku życia ma obowiązek jeżdżenia w kasku. Koszt wypożyczenia sprzętu narciarskiego (kasku, nart, butów i kijków) wynosi ok. 25 zł za dobę.  

SZKOLENIE

Codziennie pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów będziemy zapewniali bezpieczeństwo i doskonalili umiejętności na różnorodnych i dobrze przygotowanych trasach. Dla dzieci młodszych zajęcia narciarskie będą przerywane zabawami na śniegu lub odpoczynkiem tak, aby dostosować ich natężenie do ich możliwości.

Zajęcia będą prowadzone w małych grupach, maksymalnie do 10 osób na 1 instruktora, pozwoli to zachować indywidualne podejście i odpowiedni kontakt z rówieśnikami

 

PO POWROCIE ZE STOKÓW:

Zimowe Kino – wieczorami, w chwilach odpoczynku, w ciepłych kapciach i popcornem, uczestnicy zobaczą najfajniejsze filmy pod księżycem.

Baseny termalne – po szaleństwach na stokach zrelaksujemy się w basenach termalnych na Podhalu.

Zajęcia z pierwszej pomocy na wesoło – dzieci wezmą udział w krótkim kursie postępowania podczas wypadków. Opowiemy im, jak zatamować krwotok, zabandażować rękę oraz jak postępować w przypadku omdlenia.

Zajęcia plastyczne i kulinarne – po wyczerpujących zajęciach sportowych uczestnicy będą mieli okazję puścić wodze fantazji i na specjalnych zajęciach plastycznych i kulinarnych rozwinąć swoje artystyczne skrzydła.

Zajęcia integracyjne – uczestnicy dzięki grom i zabawom zintegrują się, poznają i zdobędą do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwolą zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

Zajęcia sportowe i taneczne – uczestnicy wezmą udział w konkurencjach sportowych, w zawodach w ping ponga, zabawach na śniegu oraz tanecznych.

A ponadto w programie: wieczorna dyskoteka przebierana, konkurs talentów, cichy przyjaciel, ognisko, lodowisko, kultowe planszówki, karaoke i inne niespodzianki.

 

 CENA ZAWIERA:

  • zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie
  • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • opłatę za karnety i instruktorów
  • wejście na baseny termalne i lodowisko
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie od NNW oraz OC
  • transport

*Cena nie zawiera opłaty za wypożyczenie sprzętu narciarsko-snowboardowego i łyżwiarskiego.

Orientacyjny koszt wynajęcia sprzętu narciarsko-snowboardowego: około 25 zł/ za dobę, koszt wypożyczenia łyżew: 10zł (płatne na miejscu).

 

CO ZABRAĆ:

kask (jeśli posiada)

– ważną legitymację szkolną

– poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną

– sprzęt narciarski i snowboardowy (gogle, okulary przeciwsłoneczne)

– czapkę, szalik, rękawiczki zwykłe i narciarskie

– odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe

– przybory do mycia i ręcznik

– mały plecak na wyjścia

– przebranie na dyskotekę

– krem na mróz z filtrem UV

 

RADY NASZYCH INSTRUKTORÓW ODNOŚNIE SPRZĘTU I UBRAŃ NARCIARSKICH

– rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane – LUŹNE (nie wełniane)

– skarpety narciarskie długie, do kolan

– bielizna narciarska, termo aktywna

– sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca

– spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy

– dobrze dobrane gogle.

 

DANE DO PRZELEWU:

Kwota zaliczki: 500zł

Odbiorca: Fundacja POKOLENIE PRZYSZŁOŚCI

MBANK 19 1140 2004 0000 3302 7734 8967

Tytuł wpłaty (I rata): zaliczka na obóz narciarsko – snowboardowy, imię i nazwisko dziecka

Tytuł wpłaty (II rata): pozostała kwota na obóz narciarsko – snowboardowy, imię i nazwisko dziecka, termin wpłaty: do 25 stycznia 2019 r.

Zarezerwuj już dziś:

biuro@dudekadventure.pl

tel. 504 179 348, 519 527 171

 

POBIERZ DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE:

Umowa-Zgłoszenie-na-Obóz-2020.pdf

Karta-kwalifikacyjna-Obozu.pdf

JAK-PRZYGOTOWAĆ-DZIECKO-DO-WYJAZDU-NA-ZIMOWISKO.pdf

 

 

[recaptcha]

 


© 2017: Dudek Adventure, All Rights Reserved | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress